Oj lubię z tobą spędzać czas i to bardzo lubię, nawet jak to jest niewiele to i tak każda chwila z tobą jest dla mnie bardzo cenna :P
Dzień na pewno do udanych i nic już go dziś nie zepsuje :D Dziękuję Ci ;)
Nie wiem co ja robię na tym zdjęciu xD
Ale fajnie wyszło :D
;**
Na zawsze mam Cię w serduszku ;*
Zapomniałbym xD Powodzenia dziewczyny jutro na zawodach :P
Michale jestem z ciebie dumny xD Po ciężkim wyczerpującym meczu, udało ci się mnie pokonać:)
Licz się że kiedyś przyjdzie rewanż xD


i tak ojebe xD
OdpowiedzUsuń