poniedziałek, 6 maja 2013

No cześć! :D

Oj więcej takich dni :P chciałbym żeby tak humor dopisywał mi codziennie, a to głównie twoja zasługa ;*
Oj lubię z tobą spędzać czas i to bardzo lubię, nawet jak to jest niewiele to i tak każda chwila z tobą jest dla mnie bardzo cenna :P

 Dzień na pewno do udanych i nic już go dziś nie zepsuje :D Dziękuję Ci ;)
Nie wiem co ja robię na tym zdjęciu xD
Ale fajnie wyszło :D


 ;**
Na zawsze mam Cię w serduszku ;*

Zapomniałbym xD Powodzenia dziewczyny jutro na zawodach :P

Michale jestem z ciebie dumny xD Po ciężkim wyczerpującym meczu, udało ci się mnie pokonać:)
Licz się że kiedyś przyjdzie rewanż xD

1 komentarz: