Koszykówka- gra pełna magii, gdzie z jednej strony może załamać a z drugiej zadziwić xD tak to jest że sie piszę to co się robiło wczoraj jak się po północy wraca z domu :P Koszykówka- gdzie najprostsze rzuty mogą stać się niemożliwe, a te najtrudniejsze, banalne:) Przypomniana gra w 21 :P Koszykówkę można porównać do życia :P Bo nie raz do tych najprostszych rzeczy w życiu nie umiemy wykonać, bo jesteśmy już za słabi, a te niemożliwe, jakby to powiedzieć... Idziemy na żywioł i się nam może udać :D
A dziś padam fizycznie, a dopiero początek dnia. Przynajmniej dobrze, że psychika w dobrym stanie :D
Żegnam :)
Pytać :D

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz