Wygrany zakładzik, więc pamiętaj o wypłacie ;* A myślałem, że to ja już nie wytrzymam :P
poniedziałek, 11 listopada 2013
nocka z soboty na niedziele była spoko :) Jasiu, czy smakowała ci pizza? :D Bardzo się postaraliśmy byś się najadł :) , jeżeli tak to mamy dla ciebie na następny raz inną lepszą, ciekawszą niespodziankę ;d Mamy nadzieje, że ci się ona spodoba :). A ciebie nigdy nie widziałem w takim stanie upojenia nigdy xD. "Nie, bo nie lubię stać" rozwaliłaś mnie tym ;P Niecodzienny widok gdy o 3 w nocy widzi się... kurę śpiącą na płocie. Ładne zdjęcia oswajania jej xD Aaaa, no i zapomniałbym, zajebiste dzieło :) Humor dopisuje, kurde mam wrażenie, że ktoś się dobiera do mnie... Tak wiem to dziwne, bo ja to ja, ale wnioskuje po niektórych pytaniach na asku xD Hłe hłe :D To niemożliwe raczej, za ładne by to było ^^
Wygrany zakładzik, więc pamiętaj o wypłacie ;* A myślałem, że to ja już nie wytrzymam :P
Wygrany zakładzik, więc pamiętaj o wypłacie ;* A myślałem, że to ja już nie wytrzymam :P
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz