-Jeśli się zabijesz, to pokażesz jaką jesteś egoistką!
-Czemu?
-Bo sprawisz ludziom wielki ból, na którym ci zależy!
Powrót do mojego "drugiego domu" Nie ma to jak przerwa, dwa dni grania i... kolejna przerwa przez jebane badania. Co było to było, a więc tartanie witaj ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz