Lekcja z tego tygodnia- nie dawać czerstwemu kija od bilarda, bo w jego rękach to jest groźniejsza broń niż nóż xD Wczoraj jeżdżenie po lekarzach. Jeszcze przed końcem wakacji znów soczewki ^^ kolejne wyniki z badań znów pozytywne :) I namioty z Czerstwym braćmi AA i CRŁ xD Kolejne "dzieło" utworzone xD To już trzecie :) Czterech kłóci się o miejsce w namiocie a co robi piąty? Wpierdziela kiełbasę i pompuje z reszty że kłócą się oni jakieś jebane miejsce xD Wkurwiony że lipa z ogniska i z wyjścia na wieś, ale cóż tak i bywa. Dobrze że z Czerstwym chodź w małej części zrealizowaliśmy plan ^^ A dziś powrót na boiska, chodź jeszcze nakurwia ten nadgarstek xD Długo bez boisk leciał czas... Dzisiejszy szok po obejrzeniu meczu.
"Ja ci kurwa mówię, że wpierdolą bramkę w 93 minucie, bo to kurwa niemożliwe, że Polska wygra mecz"
Heh, prawie się nie pomyliłem :)
Ciesz się że ci babki nie zabiłem xD
OdpowiedzUsuń