Zostałem mianowany przez http://divisionclosed.blogspot.com/ (Marylka xD)
Pytania
1. Masz drugie imię? Jeśli tak, to jakie.
Nie mam (chyba że z bierzmowania, to Marek)
2. Twoje największe marzenie?
Być szczęśliwym
Projekt X
Harry Potter
5. Twój/Twoja idol?
Wojciech Zawadzki (dla niewtajemniczonych Słoń) xD
6. Najlepszy przyjaciel/przyjaciółka?
Eryk/Kinga
7. Twoja największa wada i zaleta?
Szczerość- zaleta
Za bardzo przywiązuje się do ludzi- wada
8. Ulubione kwiaty?
yyyy... Muchomory xD
Popełniam samobójstwo
Chcę być szczęśliwy
11. Co zrobiłbyś/zrobiłabyś gdyby został Ci jeden dzień życia?
Spędziłbym go z najukochańszą osobą
Ale z powodu mojego lenistwa nie będę nikogo nominować xD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz