środa, 10 lipca 2013

Liebster Blog Award

,,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za “dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Zostałem mianowany przez http://divisionclosed.blogspot.com/ (Marylka xD)

Pytania

1. Masz drugie imię? Jeśli tak, to jakie.
Nie mam (chyba że z bierzmowania, to Marek)

2. Twoje największe marzenie?
Być szczęśliwym


3. Ulubiony film?
Projekt X


4. Jaką postacią z książki chciałbyś/chciałabyś być?
Harry Potter

5. Twój/Twoja idol?
Wojciech Zawadzki (dla niewtajemniczonych Słoń) xD

6. Najlepszy przyjaciel/przyjaciółka?
Eryk/Kinga

7. Twoja największa wada i zaleta?
Szczerość- zaleta
Za bardzo przywiązuje się do ludzi- wada

8. Ulubione kwiaty?
yyyy... Muchomory xD


9. Jesteś jedną osobą na świecie. Co robisz?
Popełniam samobójstwo


10. Gdybyś mogła/mógł mieć jedno życzenie. Jak ono by brzmiało?
Chcę być szczęśliwy

11. Co zrobiłbyś/zrobiłabyś gdyby został Ci jeden dzień życia?
Spędziłbym go z najukochańszą osobą

Ale z powodu mojego lenistwa nie będę nikogo nominować xD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz