Dzisiejszy dzień pt. "Nauka na własnych błędach". Nie wiem jak mam się do tego zabrać xD
Prawda, jestem dziecinny, ale najwyższy czas to zmienić. Nie robię tego dla kogoś, ale dla siebie, bo wiem że mi to na dobre wyjdzie :) Dziękuje wam przyjaciele, za to że otworzyliście mi oczy i przepraszam was wszystkich! Nowy ja. Nowy DOJRZALSZY ja.
Eryk mam do Cb prośbę, pierdolnij mnie w łeb jak będę przejmował się jakimiś głupimi rzeczami, a jak nie pomoże to drugi raz i tak do skutku :)
Ja mam nadzieje w moim sercu, że przez moje zachowanie dzisiejsze nie będziesz do mnie chowała jakiejś urazy. Bo dzwonić ponad 10 razy do kogoś i nie odbierać... To już może coś znaczyć xD Ale teraz na poważnie. Nie chcę cię stracić o to jaki jestem, a raczej teraz jaki już na pewno nie chcę być.
Mam nadzieje że w tym dniu spotka mnie jakaś miła niespodzianka :)
No i Amen :)
"Strach przed utratą szczerą miłość rodzi
Kochaj ją gdy jest przy tobie i kiedy odchodzi"
Kocham cię ;*
Ciebie będę kochać tylko gdy będziesz przy mnie,
bo obiecałem Ci, że nigdy Cię nie opuszczę ;**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz