Ludzie Ludzie Ludzie co się z nimi dzieje... Jedni są tacy, że udają po gimnazjum, że cię nie znają, jedni są tacy, co okłamują drugich ludzi, jednych poznajemy nagle z kompletnie innej strony, a jedni są tacy, którzy jakby to powiedzieć "dają sobie specialnie dokuczyć, bo to lubi... xD" Nie wiem jak to ująć inaczej xD
Ale niektórzy zostają bez zmian :) Ludzie walnięci i z którymi można pogadać :P I które muszą ze mną siedzieć na fb po północy bo ja tego chcę :D Co się dzieje, kurde.
dzisiaj Ty ze mną będziesz musiał siedzieć, zobaczysz, już Ci to zapowiadam :D
OdpowiedzUsuń